Bolończyki – rasowe towarzyskie psy

Informacje o Bolończykach

Opinie o bolończykach

Ja mam suczkę bolończyka. Jest najukochańsza i bardzo grzeczna. Moja bolonka nie ma problemu z oczkami. Ma 7 miesięcy i jest bardzo maleńka. Była chyba najmniejszym pieskiem w całym miocie. Bardzo szybko nauczyła się czystości i nie ma z nią już problemów. Wprost uwielbia podróżować samochodem. Zasypia wtedy jak niemowlak.

Piękne psiaki:) Bolończyki są energicznymi psiakami uwielbiają zabawę. Nie wiem jak inne psiaki z tej rasy, ale mój jest bardzo wpatrzony we właściciela, kiedy mnie nie ma 2 dni w domu nie je ani się nie bawi:( Gdy wracam od razu odżywa:). Mój bolończyk ma małe kłopoty z oczkami ale jest na to dobry sposób. Kupuję mu kropelki w sklepie zoologicznym lub u weterynarza, które naprawdę pomagają.

Mam sunie bolończyka od jakiegoś czasu. Uwielbia gdy się ja drapie po brzuszku. Jest świetna towarzyszką w podróży. Przy wielogodzinnej podroży samochodem jest spokojna, nie wierci się, nie przechodzi z siedzenia na siedzenie tylko leży spokojnie na kolanach pani i szczerze patrzy się w oczy.

Jest to najmilszy piesek na świecie. Mądry, inteligentny o miłym i pogodnym usposobieniu. Idealny do przytulania.

Bolończyki to małe słodkie puszyste kuleczki o przemiłym wyglądzie, puszystym futerku i przede wszystkim wielkim kochającym psim sercu.

Post Navigation